wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Mazandaran

"سال جهش تولید"

اکنون که در سوم تیرماه سال 1399 سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  با کوله باری از تجربیات ارزشمند وارد نوزدهمین سال فعالیت خود می شود خدای بزرگ را خاضعانه شاکر و سپاسگزاریم.
ورود دانش به عرصه کشاورزی و تحقق شعار جهش تولید با همکاری بیش از هزاران دانش آموخته متخصص این بخش، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  را به یکی از ارگان های مهم و اساسی در افزایش تولیدات کشاورزی معرفی خواهد کرد.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از منظر سرمایه انسانی و ذخیره ارزشمند و بالقوه ای را برخوردار  بوده که با اهتمام بسزا و مثالزدنی برای تحقق اهداف عالیه خود در اشاعه دانش از هیچ کوششی دریغ ننموده و یکایک آنها شایسته تقدیر و قدر شناسی هستند.
علاوه بر عوامل درون سازمانی، سازمان سال‌های فعالیت رو به رشد خود را مرهون ذینفعان بیرونی دانسته، بهره بردارانی که آگاهانه با تعاملات مثبت و همه جانبه و سازنده خود راه را برای رشد و‌ توسعه هر چه بیشتر سازمان فراهم نموده اند. با استعانت از خداوند متعال و همراهی و همفکری کلیه همکاران بزرگوار، در راستای سیاست ها، اهداف سازمان حرکت به سوی دانش محوری با استفاده از فن آوری نو و افزایش بهره وری در بخش کشاورزی برگ جدیدی از ارائه خدمات فنی و‌ مهندسی در فعالیت های سازمان آغاز شده، که با هوشمندی و برنامه ریزی دقیق به سمت این حرکت جدید، ایده نو و خدمت نو رهنمون گردیده است.
موفقیت های کسب شده و ایجاد تعاملات سازنده قطعا حاصل تلاش و همت همه عزیزان می باشد و از نقش شایسته و بایسته ی همه همکاران سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران تقدیر و تشکر نموده و از درگاه حضرت باری تعالی توفیقات روز افزون همراه با موفقیت و سرافرازی برای همگان مسئلت دارم.

 

کاوه جعفری خورشیدی

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران

سوم تیر ماه 1399

تماس با سازمان

نشانی : ساری - کمربندی غربی - جنب رستوران اکبر جوجه - کوچه ولیعصر -سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران
کدپستی :  83866-48156
تلفن تماس :  5-01133609141
شماره فکس : 01133609144

آمار بازدید

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.