wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Mazandaran

"سال جهش تولید با مشارکت مردم"رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران اعضای سازمان را به حضور حداکثری و پرشور در انتخابات پانزدهم تیرماه ماه دعوت کرد.


به گزارش روابط عمومی سَنَم استان، احمد زیار لاریمی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی در بیانیه ای، اعضای سازمان، بهره برداران، تشکل های بخش کشاورزی و مردم غیور و ولایتمدار استان را به حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
متن بیانیه به این شرح می باشد:
با شهادت جانسوز رئیس جمهور محبوب و خستگی ناپذیر سید الشهدای خدمت شهید آیت‌الله رئیسی،نگاه جهان امروز به صحنه انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی دوخته شده است. انتخابات که مظهر جمهوریت و ظهور اراده ملت در اداره کشور است، وقتی با مشارکت حداکثری و انتخاب فردی شایسته همراه شود، اثری شگرف در پیشرفت و آبادانی کشور در عرصه های گوناگون خواهد داشت.
مردم آزاده و سربلند ایران همواره با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای گران سنگ انقلاب اسلامی به اثبات رسانده و برای ایران افتخار و عظمت آفریده‌اند،بار دیگر در پای صندوق‌های رأی در انتخابات روز پانزدهم تیر ماه 1403 در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت ملی و دینی خود، حماسه‌ای دیگر بیافرینند

اینجانب ضمن دعوت از همه آحاد مردم شریف استان مازندران برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بویژه جامعه بزرگ کشاورزی استان(اعضای محترم سازمان، کشاورزان، تشکل های بخش کشاورزی) که به عنوان افسران امنیت غذایی تلقی می شوند و قطب تولید محصولات استراتژیک کشاورزی در کشور بوده ، از نامزدهای محترم ریاست جمهوری خواهانم با در نظرگرفتن مصالح عالی نظام، حفظ عزت، استقلال و امنیت کشور و پرهیز از تنش و اختلاف، در مسیر تقویت اقتدار ملی، عدالت گستری، دادخواهی، ترمیم تبعیض و فاصله‌های طبقاتی برآمده و مسائل رفاهی، معیشتی مردم را با هدف تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" در اولویت قرار دهند بدون شک حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه توسط اعضای محترم سازمان و بهره برداران بخش کشاورزی در پای صندوق‌های رأی در انتخابات روز 15 تیرماه، تأثیر بسزایی در اقتدار میهن اسلامی و پیشرفت کشور خواهد داشت.
در پایان امیدوارم در آزمون سرنوشت‌ساز سیاسی پیش‌رو به لطف و عنایت باری تعالی که موجب افزایش عزت، اقتدار و امنیت ایران اسلامی خواهد بود، سربلند شویم.

احمد زیار لاریمی
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران

تماس با سازمان

نشانی : ساری - کمربندی غربی - جنب رستوران اکبر جوجه - کوچه ولیعصر -سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران
کدپستی :  83866-48156
تلفن تماس :  5-01133609141
شماره فکس : 01133609144

گالری تصاویر

نقشه

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.