wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Mazandaran

"سال جهش تولید"

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران در پیامی به مناسبت روز دامپزشک از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر کرد:


بنا بر گزارش روابط عمومی سنم استان، کاوه جعفری خورشیدی با ارسال پیامی به مدیر کل و رییس شورای نظام دامپزشکی استان از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر کرد:

در متن  این پیام آمده است:

بی تردید سلامت، بهداشت و امنیت غذایی از مقوله های بسیار ضروری در زندگی تمام جوامع بشری است. امروزه بخش عمده ای از غدای انسانها از فرآورده های دامی تامین می گردد و از این لحاظ دامپزشکی دارای اهمیت بسیار ویژه ای در تولید غذای سالم می باشد.

دامپزشکان تمام تلاش خود را در پیشگیری بیماری مشترک انسان و دام به کار گرفته و تاثیر علم و آگاهی آنان در این عرصه بر هیچ جامعه و ملتی پوشیده نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بر خود وظیفه می دانم از تلاشها و زحمات شما بزرگواران و سایر همکاران گرامیتان که در حال خدمت رسانی هستید تقدیر و تشکر نمایم.


سلامتي همراه با توفيقات روز افزون را برایتان در تمامی مراحل زندگی و انجام ماموریتها و وظایف محوله از درگاه باري تعالي مسئلت مي نمايم.

 

 

تماس با سازمان

نشانی : ساری - کمربندی غربی - جنب رستوران اکبر جوجه - کوچه ولیعصر -سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران
کدپستی :  83866-48156
تلفن تماس :  5-01133609141
شماره فکس : 01133609144

آمار بازدید

نقشه

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.