wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Mazandaran

"سال جهش تولید"

راهبر سامانه های الکترونیکی سازمان استان عنوان نمود:

صدور بیش از ۹۰۰ مجوز در شش ماهه نخست سال ۹۹ در استان مازندران

بنا بر گزارش روابط عمومی سنم استان، راهبر سامانه های الکترونیکی سازمان گفت : در شش ماهه نخست سالجاری ۹۶۳ مجوز واحدی تولیدی اعم از گلخانه و قارچ خوراکی، دام و طیور، شیلات، گیاهپزشکی و دام روستایی در سطح استان صادر گردید.

علیرضا کاظمی افزود: با عنایت به شرایط حاکم بر کشور سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با بهره گیری از توان مراکز مستقر در سطح شهرستان ها و دهستان، کارشناسان اجرایی، ستادی و خدمات الکترونیک تسهیل در صدور مجوز را از الویت مهم خود در سالجاری قرار داده است.

وی اذعان نمود: از این تعداد به ترتیب  دام روستایی ۵۲۱ فقره، گلخانه ۱۹۰ فقره، دام ۱۴۰ فقره، گیاهپزشکی ۴۴ فقره، شیلات و آبزیان ۳۹ فقره و طیور ۲۹ فقره در سطح استان صادر گردید.

این مسئول خاطر نشان کرد: بهره برداران پس از ثبت درخواست صدور مجوز بصورت الکترونیک در سامانه های پنجره واحد و سانکا، جریان کاری خود را از طریق کارتابل خود پیگیری و پس از صادر شدن مجوز توسط ستاد استان در پروفایل مذکور قابل چاپ بوده که با اسکن QR Code توسط دستگاه های اجرایی قابل اصالت سنجی می باشد.

تماس با سازمان

نشانی : ساری - کمربندی غربی - جنب رستوران اکبر جوجه - کوچه ولیعصر -سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران
کدپستی :  83866-48156
تلفن تماس :  5-01133609141
شماره فکس : 01133609144

آمار بازدید

نقشه

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.