wrapper

جدیدترین خبرها

دوشنبه, 22 مهر 1398 ساعت 07:58

تخفیف عضویت 50 درصدی اعضای حقوقی

به اطلاع اعضای حقوقی می رساند با توجه به مصوبه شورای مرکزی آن دسته از شرکت های عضو قدیمی سازمان (1388-1381) که موفق به تمدید عضویت خود نشده اند مشمول 50 درصد تخفیف می گردند.لذا جهت تمدید به سایت سازمان به نشانی http://agriengmazandaran.org/ قسمت خدمات الکترونیک(سانکا) مراجعه نمایید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ملاقات عمومی مهندس کاظمی با اعضا و تولید کنندگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی در سازمان جهاد کشاورزی استانبه همراه  رییس سازمان و معاونین برگزار گردید .

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان، جلسه ستاد گیاهپزشکی استان با حضور مهندس کاظمی و اعضای ستاد در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.

مهمترین موضوع مطرح شده در ستاد انسجام و هماهنگی برای کاهش خسارت آفت مگس میوه مدیترانه ای بوده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان، جلسه مشترک فی مابین مهندس کاظمی و مهندس صدیقی در دفتر کار مدیر عامل شرکت زراعی دشت ناز با حضور کارشناسان مربوطه برگزار گردید

در ابتدا مهندس صدیقی ضمن ابراز خرسندی از حضور مهندس کاظمی در شرکت زراعی دشت ناز گزلرشی از روند اجرای امورات شرکت در حوزه های دام، زراعت، باغبانی و گلخانه و صادرات محصول گلخانه ای به کشور روسیه ارائه نمودند و این نکته را بیان کردند با توجه به بهره برداری فاز اول گلخانه صیفی جات به مساحت 5 هکتار این شرکت در شمال کشور به تنهایی صادرات گوجه فرنگی بدون استفاده از سموم را به پایتخت کشور روسیه شهر مسکو انجام می دهد.

در ادامه مهندس کاظمی مباحثی را در خصوص روند اجرای امورات سازمان و تسهیل در امور صدور مجوزها در تمام بخش ها عنوان نمودند.

در پایان مهندس کاظمی این نکته را بیان نمودند یکی از اهداف سازمان نظام مهندسی ورود دانش به عرصه های کشاورزی و نتیجه آن افزایش تولید می باشد.

به اطلاع اعضا و تولیدکنندگان بخش کشاورزی می رساند نمایشگاه بین المللی آیفارم از تاریخ 2 الی 5 مهرماه سالجاری در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران برگزار می گردد از کلیه اعضا و تولیدکنندگان جهت بازدید دعوت بعمل می آید.ضمناً جهت بهره مندی از سرویس رایگان نام و نام خانوادگی و شماره ملی خود را تا پایان روز پنج شنیه 98/6/28 به شماره 50002218962 ارسال نمایید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مهندس کاظمی جهت شرکت در جلسه تصدیهای قابل واگذاری امور اراضی در سالن جلسات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به تهران عزیمت نمود

این جلسه با حضور مهندس اورنگی و دکتر رمضان نژاد و روسای استانهای مرکزی،یزد، کرمان، خراسان شمالی، البرز، مازندران و مدیران امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی  استانهای فوق برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پروژه ارتقا سامانه پایش محضولات کشاورزی با استفاده از تصاویر ماهواره ای در سه استان زنجان، مازندران و جنوب کرمان بصورت پایلوت در سطح کشور با همکاری و حمایت سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد(FAO) در حال اجرا می باشد.

در استان مازندران دوره آموزشی دو روزه توسط مهندس کشاورز و همکاران از وزرات جهاد کشاورزی در روزهای یکشنبه و دوشتبه مورخ 27و28 مرداد ماه برگزار گردید.

پس از دوره مذکور 17 کارشناس از غرب تا شرق استان مشغول به جمع آوری و ثبت اطلاعات در فرم های مربوطه شده که تعداد 431 سیگمت را مورد پایش قرار می دهند.

بیشترین پایش مربوط به مرکز استان شهر #ساری می باشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نشست هم اندیشی مشترک فی مابین مهندس کاظمی و مهندس شریفی مدیر عامل اتحادیه گل و گیاه کشور و اعضای هئیت مدیره استان در محل سازمان تعاون روستایی شهرستان رامسر برگزار گردید

در این جلسه راهکارهای توسعه تعاملات و همکاری مشترک در سطوح منطقه ای و ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان شرکت آرین شیمی جهت تکمیل نیرو از بین فارغ التحصیلان رشته های منابع طبیعی و صنایع چوب و کاغذ دعوت به همکاری می نماید اعضای محترم جهت تکمیل فرم پرسشنامه به واحد منابع انسانی شرکت به آدرس ساری- کیلومتر 18 جاده خزر آباد، روبه روی شهرک صنعتی شماره 2 شرکت آرین شیمی مراجعه نمایید.

آمار بازدید

امروز26
دیروز254
کل بازدیدها43112

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 18.207.137.4
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.