wrapper

جدیدترین خبرها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان از ابتدای تیر ماه تا 22 مرداد ماه سالجاری بیش از 600 مورد استعلام منابع طبیعی (سامط) به کارشناسان مربوطه ارجاع گردید.

استعلامات ارجاع شده مربوط به منطقه غرب استان شهرهای نوشهر، چالوس و تنکابن بوده که فرآیند پاسخگویی بصورت الکترونیکی به اداره منابع طبیعی شهرستان مورد نظر ارسال می شود.

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضا سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان مازندران می رساند :

 

جلسه مجمع عمومی نوبت اول سال 97 در تاریخ  98/05/16  در محل  سالن  اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان واقع در ساری –بلوار آزادی از ساعت 8:30 الی ۱۱ و در صورت به حد نصاب نرسیدن مجمع اول، مجمع نوبت دوم در تاریخ  31/5/98 در همان محل از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ با دستور کار ذیل برگزار می گردد.

۱-ارائه گزارش عملکرد توسط ریاست سازمان

۲-ارائه گزارش مالی توسط خرانه دار سازمان

۳-ارائه گزارش بازرس

۴-ارائه گزارش شرکت حسابرس رسمی

۵-انتخاب بازرس

توجه:

الف- به همراه داشتن کارت عضویت تمدید شده تا پایان سال ۹7 برای کلیه اعضا الزامی میباشد .

ب- ثبت نام از کاندیدهای  بازرسی در روز مجمع نوبت اول انجام می پذیرد.

مدارک لازم جهت ثبت نام از کاندیداهای انتخابات بازرسی

مدارک لازم جهت ثبت نام از کلیه کاندیداهای شرکت در انتخابات بازرسی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران به شرح ذیل می باشد:1- به همراه داشتن کارت عضویت معتبر تا پایان سال97  2-تکمیل فرم ثبت نام ویژه کاندیداهای انتخابات بازرسی(موجود در محل برگزاری انتخابات)*** از زمان فارغ التحصیلی کاندیداها (مندرج در مدرک تحصیلی) حداقل باید 3 سال تمام گذشته باشد.*** ثبت نام از کاندیداهای انتخابات بازرسی در روز برگزاری مجمع(16/5/98) از ساعت8:30  لغایت11 صبح انجام می پذیرد.

دستور العمل جدید صدور مجوزهای گلخانه ای در فایل پیوست قابل دریافت می باشد.

 

دستور العمل نظام صدور پروانه گلخانه و قارچ خوراکی

 حریم بهداشتی (فواصل)1

حریم بهداشتی (فواصل) 2

به اطلاع اعضای محترم می رساند مهلت ثبت نام آزمون طرح امکان سنجی واحد های تولیدی و سایر طرح ها تا 98/5/26 تمدید شد و زمان آزمون روز یکشنبه مورخ  98/5/27ساعت 9 صبح می باشد.

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام شده جهت همکاری در طرح های امکان سنجی کشاورزی و سایر طرح ها مورد نیاز می رساند:

1-آزمون کتبی در ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 98/5/12 در مرکز استان برگزار می گردد

2-آزمون در سه بخش دامپروری - شیلات- گل و گیاه برگزار می گردد.

3-منابع آزمون : قوانین و دستور العمل و اطلاعات فنی در حوزه تخصصی مورد تقاضا می باشد.(سولات به صورت چهار جوابی و فاقد نمره منفی )

4-مدت زمان آزمون یک ساعت می باشد.

5-هزینه شرکت در آزمون 250000 ریال می باشد.

6 شرایط آزمون:

الف) عدم اشتغال در بخش دولتی و غیر دولتی (طرح های پروژه های سازمان نظام مهندسی )

ب)آمادگی بازدید عرصه ای و میدانی جهت اجرا و انجام پروژه های مورد نظر

ج)دارا بودن رتبه معتبر از سازمان نظام مهندسی( در صورت عدم اخذ پروانه اشتغال توسط متقاضیان تاکنون، دریافت پروانه اشتغال پس از پذیرش در آزمون الزامی می باشد)

د)عضویت معتبر اینترنتی

ه)اعلام شماره حساب و شبا کارشناسان در سامانه و تایید آن توسط سازمان جهت ارجاع کار الزامیست

ی) دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان الزامیست.

جهت ثبت نام در آزمون رو لینک زیر کلیک و به بخش آموزش مراجعه، از قسمت ورود اعضا با نام کاربری و رمز با ورود به پروفایل کاربری به منوی آزمون مراجعه و رشته مورد نظر را انتخاب نمایید.

http://www.agriengmazandaran.org/sanka

*ضمنا در صورت عدم ورود به سامانه آموزش به صورت حضوری به معاونت آموزشی و فنی سازمان جهت ثبت نام مراجعه نمایید.(اعضای ثبت نام شده در فراخوان و دارای رتبه)

به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از معاونت آموزشی وفنی از ابتدای تیرماه سالجاری تاکنون تعداد58 فقره پروانه اشتغال صادر گردیده است. آن مقام مسئول روند صدور پروانه اشتغال را به این شرح اعلام نمود. اعضای سازمان پس از احراز صلاحیت و رتبه بندی در سامانه سانکا بایستی نسبت به ثبت درخواست صدور پروانه اشتغال در کارتابل عضویت خود اقدام نموده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایند. پس از بررسی و تایید مدارک در کمیته پروانه اشتغال،پروانه مذکور بصورت الکترونیکی صادر می گردد.


به گزارش روابط عمومی سازمان در حوزه گلخانه و قارچ خوراکی از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه بیش از 60 مجوز صادر و تحویل تولید کنندگان گردید مجوزهای اخذ شده به شرح ذیل می باشد

صدور بهره برداری ۱۱ مورد به سطح زیر کشت ۲۳۷۶۰ متر مربع
صدور بهره برداری موجود ۵ مورد به سطح زیر کشت ۵۳۶۱ متر مربع
 تمدید بهره برداری ۱۴ مورد به سطح زیر کشت ۲۴۲۹۰ متر مربع
صدور تاسیس ۳۳ مورد مورد به سطح زیر کشت ۱۰۶۳۲۸ متر مربع
تمدید تاسیس ۲ مورد مورد به سطح زیر کشت ۵۰۰۰ متر مربع
تمدید تاسیس قارچ خوراکی ۲ مورد به ظرفیت ۴۰۰ تن
 
وی در پایان اعلام نمود با توجه به بررسی های بعمل آمده در مرحله صدور تاسیس شهر #ساری# دارای بیشترین صدور مجوز بوده است. ضمن اینکه کلیه پروانه های صادره در کارتابل متقاضی قابل رویت و چاپ می باشد.

 مسئول روابط عمومی سازمان از ثبت بیش از 110 درخواست تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی و منابع طبیعی در سامانه صدور مجوزها( پنجره واحد) از اول تا پانزدهم تیر ماه سالجاری در استان مازندران خبر داد وی بیشترین در خواست های ثبت شده را به صورت ذیل تشریح نمود

مجوزهای دامی 38 مورد، مجوز طیور 37 مورد، مجوز گلخانه و قارچ خوراکی 23 مورد، مجوز شیلات و آبزیان 18 مورد و مجوزهای گیاهپزشکی 14 مورد

بیشترین درخواست های ثبت شده در سامانه مذکور از سوی بهره بردارن مرکز استان شهر ساری بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صبح امروز مهندس کاظمی به همراه مهندس شهیدی فر رییس سازمان جهاد کشاورزی و معاونین و مدیران ستادی در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری با مردم،تولید کنندگان بخش کشاورزی و اعضای محترم دیدار و به رفع مشکلات مربوطه پرداختند.

این مسئول بیان نمود درسه شنبه های خدمت روسای دو سازمان با حدود ۸۰نفر دیدار چهره به چهره داشته اند و به سوالات مراجعین پاسخ و یا بصورت کتبی به معاونین جهت حل مشکل معرفی شدند.

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، با توجه به الکترونیکی شدن کلیه امورات سازمان و ارجاع کار به اعضای محترم، با برررسی های بعمل آمده توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در خصوص عملکرد این حوزه ها، استان مازندران در بین سایر استان های کشور حائز رتبه برتر گردیده است.

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید

امروز209
دیروز258
کل بازدیدها28995

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.226.251.81
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.